Projekti:

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Starta kapitāla saņēmēja Egita Matulēna cer attīstīt jau darbojošos SIA “Sajūtu Māja”- pēcpusdienas māju ar strukturētu un mājīgu vidi bērniem attālinātas izglītības iegūšanai un jēgpilnai laika pavadīšanai pēc skolas un brīvlaikos. “Pēcpusdienas māja”  ir izveidota kādreizējā Glūdas skolas ēkā – senā, trīsstāvīgā ēkā ar 4 h zemi tās teritorijā.

Reach for Change Latvia organizētā konkursa “Pārmaiņu līderis 2020” uzvarētāja: Egita Matulēna ar “Pēcpusdienas Māju”, kas ir strukturēta un mājīga vide bērnam, laika pavadīšanai pēc skolas un brīvlaikos ar mobilo pakalpojumu.

Publikācija Latvijas biznesa ziņu portālā “Dienas Bizness”.

“Pēcpusdienas māja” saskata iespēju bērnu jēgpilnā pieskatīšanā. Tā ir vide, kur jaunāko klašu bērni pēc skolas un brīvlaikos var pavadīt laiku, mācoties dzīvei svarīgas iemaņas caur darbošanos.

Cilvēks. Ģimene. Kopiena.

Labklājības ministrijas konference – “Cilvēks. Ģimene. Kopiena.”

Egita Matulēna, Glūdas māj-skola – “Pieredze kā puzle ceļā uz sapņu darbu”

Sarunu aplis par karjeru Jelgavas novadā

Saruna par karjeras izvēli un kā rūpēties par veselību digitālajā laikā. Viesis Glūdas māj-skola vadītāja Egita Matulēna. Pasākumu cikla “Sarunu aplis par karjeru” trešā saruna.

Labums un grūtums ir tajā, ka es labāk esmu ieraudzījusi savus bērnus izglītības procesā,” par attālināto mācību vadīšanu mājās saviem 1. un 6. klases skolēniem teic mamma Egita Matulēna. Viņa atklāj, ka dēliem Gustavam un Mikam atbalstu mācībās sniedz, izmantojot pašvadītas mācīšanās metodes. “Tas nozīmē ļaut nopelnīt arī vieninieku. Kļūdīties,” paskaidro mamma.

Sociālās uzņēmējdarbības piču jeb prezentāciju konkursa “Tam labam būs augt” finālā uzvar t-krekli stājas uzlabošanai “Correcty” un alternatīvās izglītības iestāde Krapes skola “Universum” Ogres novadā. Katrs sociālais uzņēmums saņēma naudas balvu 1200 EUR apmērā, ko piešķīra British Council pārstāvniecība Latvijā un SEB banka.