pasākumi:

Rudens tirgus

15. Oktobris 1100-1500

Sirsnīgi aicinām lielus un mazus uz Ģimeņu rudens tirgu, kura aicinām piedalīties bērnus ar pašu gatavotiem gardumiem un vecākus tirgot pašu dārzā audzētos gardumus. 
Visas dienas laikā būs stafetes, darbosies radošo darbiņu stūrītis un tiks vārīta leģendārā ugunskura zupa. 
Aicināsim ciemos savus draugus, ģimenes, bērnus un kopīgi baudīsim tirdziņa gaisotni. 
Savu dalību lūdzam pieteikt caur epastu – info@gludasmajskola.lv.

Vasaras skoliņa

Cena – 170 eur  (3x ēdināšana)

Vasaras skoliņa mazajiem.

Iedomājies savu bērnu pavadām lielāku dienas daļu svaigā gaisā, piedaloties radošās nodarbībās, kas nemanot viņos nostiprina zināšanas par burtiem, cipariem, dabu, valodu…

“Vasaras skoliņa mazajiem” ikdiena balstīsies uz noteiktu tēmu, kas ļaus bērniem padziļināt izpratni, zināšanas un interesi par dažādām mācību tēmām, piedzīvojot tās caur rotaļu un radošu darbošanos.

Vasaras skoliņa notiks Glūdas mājskolas teritorijā, kas ir pazīstama ar savu plašumu, mieru un daudzveidību.

Katru dienu bērniem būs nodarbības, 3x ēdināšana, iespēja atpūsties guļot svaigā gaisā.

Ar mazajiem darbosies pieredzējuši pedagogi, kas regulāri papildina savas zināšanas dažādos alternatīvo izglītību pasākumos un apmācībās.

 

Vasarnīca 2022

Cena – 170 eur  (3x ēdināšana)

“Vasarnīca” jau trešo gadu!

“Vasarnīca” ir vieta, kur bērniem ir iespēja būt pašiem, justies droši, brīvi izpausties, mācīties plānot savu laiku un apzināti mācīties dažādas sociālās prasmes caur spēlēm, rotaļām un ikdienas darbiņiem. “Vasarnīca” nodarbības tiek plānotas nedēļai, ļaujot bērniem izvēlēties sev vēlamāko un noskaņojumam atbilstošāko nodarbi, kā arī piedalīties kopīgos darbiņos un aktivitātēs.

“Vasarnīca” ir vieta Tavam bērnam – izbaudīt jēgpilnu laiku kopā ar citiem bērniem, draudzēties, spēlēties, veikt radošos darbiņus, mīļot dzīvniekus, piedalīties mazdārziņa labiekārtošanā un uzraudzīšanā jeb klausīties kā dīgst burkāni!.

Mēs piedāvājam :

  • 3x dienā ēdināšana
  • Atraktīvu laika pavadīšanu caur spēlēm un rotaļām apgūstot dažādas sociālās prasmes, konfliktu risināšanu, viedokļa paušanu, pašaprūpes iemaņas un citas prasmes.

Mūsu ikgadējiem draugiem un vienas ģimenes bērniem atlaides.

Diennakts nometne

Cena – 260 eur  (5x ēdināšana)

Āra diennakts nometnes.

Āra diennakts nometnes sniegs bērniem iespēju izbaudīt zvaigžņotas debesis, ugunskura sarunas, saliedēšanas spēles, radošas nodarbības, rotaļas un dzīvošanu teltīs.

Pieteikšanās patreiz tikai Jūlijā.

2022. gada PIETEIKŠANĀS:

Rekvizīti

SIA Sajūtu Māja

Reģistrācijas Nr. 43603089055

Glūdas skola, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV-3040