pasākumi:

Pavasara tirgus

29. aprīlis 1100-1500

Tirdziņos līdz šim varēja iegādāties tējas, kafijas, drēbes, apavus, garāžas labumus, rotaļlietas, pašgatavotus gardumus un meistardarbus un daudz ko citu, tāpēc aicināts ikviens!

Savu dalību lūdzam pieteikt rakstot mums:
info@gludasmajskola.lv vai pa tālruni 28382308.

Kam tad ir domāta vasara bērniem?

Cena – 180 eur  (nedēļā)

Vasara ir paredzēta skaistiem piedzīvojumiem, šūpuļtīkliem, maltītēm svaigā gaisā, draudzībai, smiekliem un radošumam.

“Vasarnīca” jau 5.gadu!
“Vasarnīca” ir vieta, kur bērniem ir iespēja būt pašiem, justies droši, brīvi izpausties, mācīties plānot savu laiku un apzināti mācīties dažādas sociālās prasmes caur spēlēm, rotaļām un ikdienas darbiņiem. “Vasarnīca” nodarbības tiek plānotas nedēļai, ļaujot bērniem izvēlēties sev vēlamāko un noskaņojumam atbilstošāko nodarbi, kā arī piedalīties kopīgos darbiņos un aktivitātēs.

Mēs piedāvājam:

• 3x dienā ēdināšana
  • Atraktīvu laika pavadīšanu caur spēlēm un rotaļām apgūstot dažādas sociālās prasmes, konfliktu risināšanu, viedokļa paušanu, pašaprūpes iemaņas un citas prasmes.
  • Nodarbības ar mālu, koku, dabas materiāliem.
  • Pārgājieni, peldēšanās un dažādu gardumu gatavošana.

Mūsu ikgadējiem draugiem un vienas ģimenes bērniem cena 150 eur.

PIETEIKŠANĀS:

Vasaras skoliņa mazajiem

Cena – 180 eur  (3x ēdināšana)

Vasaras skoliņa mazajiem.

Iedomājies savu bērnu pavadām lielāku dienas daļu svaigā gaisā, piedaloties radošās nodarbībās, kas nemanot viņos nostiprina zināšanas par burtiem, cipariem, dabu, valodu …

“Vasaras skoliņa mazajiem” ikdiena balstīsies uz noteiktu tēmu, kas ļaus bērniem padziļināt izpratni, zināšanas un interesi par dažādām mācību tēmām, piedzīvojot tās caur rotaļu un radošu darbošanos.

Vasaras skoliņa notiks Glūdas mājskolas teritorijā, kas ir pazīstama ar savu plašumu, mieru un daudzveidību.

Katru dienu bērniem būs nodarbības, 3x ēdināšana, iespēja atpūsties guļot svaigā gaisā.

Ar mazajiem darbosies pieredzējuši pedagogi, kas regulāri papildina savas zināšanas dažādos alternatīvo izglītību pasākumos un apmācībās.

Vasarnīca

Cena – 180 eur  (3x ēdināšana)

“Vasarnīca” jau ceturto gadu!

“Vasarnīca” ir vieta Tavam bērnam – izbaudīt jēgpilnu laiku kopā ar citiem bērniem, draudzēties, spēlēties, veikt radošos darbiņus, mīļot dzīvniekus, piedalīties mazdārziņa labiekārtošanā un uzraudzīšanā jeb klausīties kā dīgst burkāni!.

Mēs piedāvājam :

•  3x dienā ēdināšana

Mūsu ikgadējiem draugiem un vienas ģimenes bērniem atlaides.

Diennakts
nometne

Cena – 260 eur  (5x ēdināšana)

Āra diennakts nometnes.

Āra diennakts nometnes sniegs bērniem iespēju izbaudīt zvaigžņotas debesis, ugunskura sarunas, saliedēšanas spēles, radošas nodarbības, rotaļas un dzīvošanu teltīs.

Pieteikšanās patreiz tikai Jūlijā.